Сьогодні відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Комісія розглянула дві справи, які стосуються захисту прав неповнолітніх. Доповідали працівники служби у справах дітей райдержадміністрації.
Прийняті рішення: про призначення опіки над дитиною-сиротою, мати якої нещодавно загинула за кордоном внаслідок нещасного випадку; про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, у дитячий заклад.













