» Служба у справах дітей » Для вихованців Нагуєвицької спецшколи-інтернату провели профілактичну бесіду

Для вихованців Нагуєвицької спецшколи-інтернату провели профілактичну бесіду

Автор: admin2 от 20-09-2018, 17:02
 (голосів: 0)

Для вихованців Нагуєвицької спецшколи-інтернату провели профілактичну бесідуНапередодні щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” та з метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми та профілактики інших негативних явищ в дитячому середовищі, служба у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області провела для учнів Нагуєвицької спецшколи-інтернату І-ІІ ст. профілактичну бесіду. Дітей ознайомили з основами Кримінального кодексу України, розповіли про відповідальність та наслідки вчинення злочинів дітьми.

Працівники служб відповіли на запитання дітей щодо поведінки в побуті та уникнення конфліктних ситуацій, надали їм правову консультацію та роздали рекомендаційні пам’ятки. 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua