3 жовтня працівники ДРЦСССДМ спільно з інспектором ювенальної превенції та працівником служби у справах дітей провели профілактичну лекцію на тему булінг у Нагуєвицькій спеціальній ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів. Ця тема є поширеною проблемою в сучасному суспільстві, і найгостріше вона постає в шкільному середовищі, де дитина проводить більшу частку повсякденного життя. На лекції школярі розглянули типові ознаки булінгу, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища, навчилися розпізнавати ситуації цькування та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.













