» Служба у справах дітей » Працівники соціальних служб провели бесіду в Меденицькому ліцеї

Працівники соціальних служб провели бесіду в Меденицькому ліцеї

Автор: admin2 от 12-10-2018, 11:34
 (голосів: 0)

Працівники соціальних служб провели бесіду в Меденицькому ліцеїВчора, 11 жовтня працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та координатор громадської організації «Тверезість - вибір сильних» провели бесіду з учнями Меденицького професійного ліцею на тему «Залежність та суспільство». В заході взяли участь більше 60 учнів навчального закладу .

Адміністрація ліцею висловила подяку організатору проекту, службі у справах дітей та Дрогобицькому районному ЦСССДМ за цікаву і корисну зустріч, мета якої - профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua