Сьогодні, 4 грудня у районі відбулося урочиста подія - вручення ключів від квартири дітям із сім'ї Коблик, які до смерті батьків проживали в Рибнику. Згодом Василь та Іван оселилися в сім'ї рідної сестри Оксани Ільків в с.Кіндратів на Турківщині.
Чин освячення житла здійснив священик-капелан о.Михайло Коліщак. Після спільної молитви та благословення о.Михайло зазначив, що це дуже важливо і похвально, коли в такий важкий час війни держава не забуває про людей, які потребують особливої опіки, та знаходить кошти для того, щоб забезпечувати житлом дітей-сиріт.
Документи на право володіння квартирою та ключі Іванові Коблику вручив голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Від себе та голови облдержадміністрації Олега Синютки він побажав дітям щастя, миру і злагоди у новопридбаному власному житлі.
Рибницький сільський голова Ярослав Паращак, який вручив подарунок від сільської ради, вітаючи дітей, ледь стримував сльози від хвилювання і радості за них.
Дітей також привітала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Солтис, яка, власне, здійснювала організаційний супровід придбання житла. У вітальному слові вона висловила вдячність всім, хто підтримав цю добру ініціативу, і особливо, тим сільським радам, які змогли підтримати програму із сільських бюджетів. Слова подяки також пролунали на адресу попереднього власники квартири, який продав її в хорошому стані та залишив дітям меблі й інші необхідні предмети побуту.
Довідково:
Служба у справах дітей райдержадміністрації розробила Районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Дрогобицькому районі на 2016-2018 роки.
Відповідно до Районної програми дітям із сім’ї Коблик придбано трикімнатну квартиру у м.Дрогобич. Вартість квартири в загальній сумі становить 699 000 гривень (державний бюджет - 474 000 гривень та місцеві бюджети (районний та бюджети сільських рад) - 225 000 гривень.













