» Служба у справах дітей » «Коли з’являється власний прихисток, власна оселя, то на життя можна подивитися з перспективою», — Юрій Підлісний

Автор: admin1 от 28-01-2015, 17:59

«Коли з’являється власний прихисток, власна оселя, то на життя можна подивитися з перспективою», — Юрій ПідліснийСьогодні, 28 січня, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик урочисто вручив ключі від нової квартири Віталію Чураєву, який навчається у Львівській Богословській семінарії та займається волонтерською роботою з дітьми-сиротами, адже й сам належить до цієї категорії. Участь у цій події взяли заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, голова депутатської комісії з питань бюджету Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, депутати міської ради, журналісти.

«Коли з’являється власний прихисток, власна оселя, то на життя можна подивитися з перспективою», — Юрій Підлісний«Коли з’являється власний прихисток, власна оселя, то на життя можна подивитися з перспективою. Ми будемо акумулювати той ресурс, який можливий, щоб таких приємних моментів у нас було якомога більше», — сказав Ю. Підлісний.

Вручаючи ключі від нового помешкання, Тарас Метик подякував в першу чергу обласній адміністрації, обласній раді, особисто Ярославу Качмарику, які виділили значну частину грошей, депутатам Дрогобицької міської ради, які підтримали депутатське звернення Богдана Николаїшина і направили майже 170 тисяч гривень для придбання цього житла. Завдяки цьому в кінці минулого року вдалося отримати ордер на квартиру, але забудовник зобов’язався зробити і зробив у цій квартирі належний ремонт. «Хочу, щоб з цими ключами в Твою оселю прийшло все те, що собі побажаєш: добробут, благополуччя, успіх», — з цими словами Тарас Метик вручив ключі щасливому Віталію Чураєву, який вперше в житті зможе переступити поріг власної оселі.

«Коли з’являється власний прихисток, власна оселя, то на життя можна подивитися з перспективою», — Юрій ПідліснийОсоблива подяка прозвучала від начальника служби у справах дітей ЛОДА Володимира Лиса для Ігора Якима – керівника відділу у справах дітей Дрогобицької міської ради, який доклав максимум зусиль, щоб сьогодні відбулася ця приємна подія.

«Чудеса можливі, коли ми самі спільними зусиллями їх виконуємо», — підвела підсумок представниця Львівської Богословської семінарії, вона від імені цього закладу подарувала Віталію диван, який, безперечно, створить затишок в новій оселі.