В четвер, 28 січня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шутка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації.
На ньому розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав, мешканок сіл Долішній Лужок та Рихтичі відносно неповнолітніх дітей.
Учасники наради обговорили та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.













