У п’ятницю, 18 листопада відбулась в райдержадміністрації робоча зустріч керівництва району з керівниками промислових підприємств району, які одночасно є найбільшими бюджетоутворюючими підприємствами.
На зустрічі обговорено діяльність ТЗОВ «Фасад-Захід» - керівник Ревич Богдан Іванович, ТзОВ «Термопласт плюс» - керівник Чигрин Юрій Михайлович, ТзОВ «Двері України»- Чигрин Микола Максимович, ТЗОВ «Ватра» - керівник Бартицький Анатолій Іванович, ТзОВ «Солонсько» - керівник Ліхіцький Анатолій Григорович, ПП «Галм’ясо»- керівник Сембратович Зеновій Анатолійович.
Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик коротко ознайомила присутніх про діяльність кожного із присутність промислових підприємств.
Загалом, було відзначено, що за 10 місяців 2016 року промислові підприємства району виробили продукції на суму 121.2 млн. грн., що становить 157.8% до відповідного періоду минулого року, реалізували продукції на суму 112.7 млн. грн., що склало 149.9 % до відповідного періоду минулого року.
На зустрічі відзначено позитивну динаміку виробництва і реалізації промислової продукції у ТзОВ «Фасад-Захід»- 135.3 % до минулого року, ТзОВ «Термопласт плюс»- 189.6 % до минулого року, ТзОВ «Двері України»- ріст у 3.7 рази до минулого року, ТзОВ «Солонсько»- 131.1 % до минулого року. Всі промислові підприємства працюють у нормальному ритмі, у повному обсязі сплачують всі податкові платежі , вчасно виплачують заробітну плату.
Одночасно було обговорено за участю представників промислових підприємств окремі проблемні питання, з яким стикаються виробники. Найбільш характерна проблема для ПП «Галм’ясо» - це низька платоспроможність населення через здорожчання виробів внаслідок росту енергоносіїв, транспортних витрат. Проблемою є також зменшення сировини. У квітні 2016 року ПП «Галм'ясо» ввело в експлуатацію нову опалювальну, яка замінила газ на дрова. Підприємство має всі виробничі можливості і потужності виробляти продукції значно більше, аби лише був збут.
Голова райдержадміністрації В.Шутко висловив подяку керівникам промислових підприємств за їхній внесок у економіку району, сплату податків, запросив до співпраці і спільного вирішення проблем.













