27 січня в Дрогобицькій райдержадміністрації під головуванням голови РДА Володимира Шутка відбулась робоча зустріч з керівництвом ТзОВ «Барком». Участь в ній взяли заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, начальник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза, депутати районної ради Михайло Гук, Володимир Коколюс, Дмитро Куцій, керівництво держветпротспожив служби, сільських голів Бистрицької, Броницької, Долішньолужецької сільських ради.
На робочій зустрічі обговорювались питання щодо виконання протокольного рішення попередньої зустрічі, яка відбулась в липні минулого року. Керівництву ТзОВ «Барком» наголошено на обов’язковість виконання в повному обсязі рішення попередньої зустрічі, зокрема введення в експлуатацію свинокомплексу та реєстрація у встановленому порядку, розроблення, забезпечення і доведення до відома відповідні сільські, районну раду та райдержадміністрацію графіки вивозу відходів. Також необхідно забезпечувати дотримання працівниками свинокомплексу виробничої дисципліни і культури виробництва, в тому числі недопущення виїзду забрудненої техніки на дороги загального користування та комунальні дороги.
Наступну робочу зустріч заплановано провести у першій половині травня 2017 року.













