» Економіка » Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Автор: admin1 от 5-04-2017, 15:41
 (голосів: 0)

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїїЗ метою забезпечення повноти декларування та сплати до місцевих бюджетів  акцизного податку в райдержадміністрації 5 квітня відбулася розширена  нарада, яку провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад. На нараду були запрошені представники органів місцевого самоврядування та СПД – платники акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями та тютюновими виробами, які  мають діючі ліцензії на  право торгівлі цими товарами і задекларували нульові  або мінімальні зобов’язання з акцизного податку.

Під час розгляду даного питання були присутні також голови Уличненської, Дережицької, Болехівської, Рибницької, Нагуєвицької сільських рад,  Підбузької селищної ради, представники Дрогобицької ОДПІ.

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua