» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У I кварталі сплачено 5,1 млн. грн. акцизного податку

У I кварталі сплачено 5,1 млн. грн. акцизного податку

Автор: admin1 от 22-04-2015, 09:02
 (голосів: 0)

У I кварталі сплачено 5,1 млн. грн. акцизного податкуДо Податкового та Бюджетного кодексів внесено зміни, спрямовані на підвищення фінансової спроможності місцевих рад. Однією з новацій для місцевих бюджетів стало впровадження 5% акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів.

Платниками цього податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, скраплений газ, паливо альтернативне.  У Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 494 платники акцизного податку, 306 з них працюють на території міста і району, 88 – у Бориславі та 100 субєктів господарювання - у Трускавці.

 За три місяці до місцевих бюджетів Дрогобиччини сплачено понад 3,4 млн. гривень, до бюджету Борислава – 0,73 млн. грн., до бюджету Трускавця – 1 млн. грн. акцизного податку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua