» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За вісім місяців сплачено 20,8 млн. гривень акцизного податку

За вісім місяців сплачено 20,8 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin2 от 16-09-2015, 10:31
 (голосів: 1)

За вісім місяців сплачено 20,8 млн. гривень акцизного податкуЗа підсумками восьми місяців поточного року платники акцизного податку, які реалізують пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та скраплений газ сплатили до місцевого бюджету Дрогобиччини понад 14 млн. грн., до бюджету Борислава – 3 млн. грн., до бюджету Трускавця – 3,8 млн. грн. На сьогоднішній день у Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 532 платники акцизного податку, з них 346 працюють на території міста і району, 85 – у Бориславі та 101 суб’єкт господарювання - у Трускавці. 

Нагадуємо, що платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів територій, де розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua