Сьогодні, 7 квітня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови РДА Іван Мізерник провели нараду з представниками кредитно-фінансових установ регіону, а саме філії АТ «Ощадбанк», ПАТ АКБ «Львів» та кредитної спілки «Бойківщина». На нараді обговорили питання підготовки до підписання договорів про співробітництво в рамках місцевої програми енергозбереження «Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району в 2017 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів», яка була розроблена та затверджена рішенням сесії районної ради в березні цього року.
Нагадаємо, що Дрогобицький район по наданню «теплих» кредитів є лідером серед районів Львівщини, який вже сім років поспіль, реалізує програму енергозбереження, її послугами скористалося вже близько трьохсот осіб.













