Сьогодні, 14 травня в райдержадміністрації відбулася зустріч з іспанським інвестором Віктором Мартінезом. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, начальник відділу з питань економіки Юлія Кузьменко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Надія Козар.
Було обговорено декілька варіантів залучення інвестицій на Дрогобиччину. Найактуальнішою темою розмови було долучення до розвитку «зеленого коридору» зарядних станцій для електрокарів. Зважаючи на високий туристичний потенціал Франкового краю, такий сервіс сприятиме збільшенню туристичного потоку.













