» Інформація » Мешканці сіл на дорозі Дрогобич-Комарно в суботу вийшли на толоку

Мешканці сіл на дорозі Дрогобич-Комарно в суботу вийшли на толоку

Автор: admin2 от 22-08-2016, 13:59
 (голосів: 0)

Мешканці сіл на дорозі Дрогобич-Комарно в суботу вийшли на толокуУ суботу, 20 серпня голова райдержадміністрації Володимир Шутко побував на автодорозі Дрогобич – Комарно, де цього дня відбулася акція з розчищення придорожніх смуг.
Як уже повідомлялося, на початку серпня на цій дорозі почався довгоочікуваний ремонт (підрядник ТзОВ «Магістраль-Південь», Одеса). Щоб допомогти дорожникам вчасно і якісно виконати роботи, мешканці навколишніх сіл зійшлися, щоб розчистити узбіччя від дерев та кущів, які ростуть упритул до асфальту і нависають над дорогою.
Від ранку на дорогу Дрогобич – Комарно прибули мешканці сіл Рихтичі, Добрівляни, Ролів, Грушів, Волоща, деякі сільські голови, депутат обласної ради Михайло Задорожний, окремі районні та сільські депутати, представники спільноти «Наша хата» РЦ «Назарет» БФ «Карітас СДЄ УГКЦ», працівники підприємств ТзОВ «Перше Травня» (Волоща), «Галм’ясо» (Грушів), Управління водного господарства, ДП «Дрогобицький лісгосп». Загалом – понад 300 осіб.
Толока продовжиться у четвер, 25 серпня, оскільки на деяких ділянках дороги ще залишилися кущі і дерева, які слід прибрати. Це, зокрема, відрізок від мікрорайону Гирівка до кладовища у Дрогобичі. На жаль, мешканці цього мікрорайону не вишли на толоку у суботу, тож вони мають змогу долучитися до доброї справи цього четверга.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua