З метою підготовки до опалювального сезону 22 вересня, об 11 годині, в сесійному залі районної ради відбудеться семінар-нарада за участю інспекторського складу Головного управління, керівників та інженерно-технічних працівників комунальних підприємств району та суб’єктів господарювання, які виконують роботи з перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів в житлових і громадських будівлях.
Запрошуються сільські та селищні голови газифікованих населених пунктів району.













