» Інформація » Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями Доброгостова

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями Доброгостова

Автор: admin2 от 25-04-2018, 16:13
 (голосів: 1)

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями ДоброгостоваВ зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, представники відділу освіти, фінансового управління, ДРТМО.

Сільський голова Любомир Пасемко, присутні на зустрічі жителі серед основних проблем називали гостру необхідність ремонту дороги та потребу в будівництві громадського центру села. Якщо перша проблема в цьому році буде, в основному, вирішена, то спорудження громадського центру у зв'язку з відсутністю коштівВчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями Доброгостова доведеться відтермінувати.

Під час зустрічі обговорювалися також перспективи села та району в контексті медичної та освітньої реформ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua