В зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, представники відділу освіти, фінансового управління, ДРТМО.
Сільський голова Любомир Пасемко, присутні на зустрічі жителі серед основних проблем називали гостру необхідність ремонту дороги та потребу в будівництві громадського центру села. Якщо перша проблема в цьому році буде, в основному, вирішена, то спорудження громадського центру у зв'язку з відсутністю коштів
доведеться відтермінувати.
Під час зустрічі обговорювалися також перспективи села та району в контексті медичної та освітньої реформ.













