» Інформація » В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада

В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада

Автор: admin1 от 3-10-2016, 15:00
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася оперативна нарадаНа оперативній нараді, яку сьогодні, 3 жовтня, провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко йшлося про хід будівництва школи в селі Сторона та ремонту народного дому в селі Ролів. Наголошувалося, що завершення робіт на цих об’єктах планується ще до кінця цього року.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля інформувала, що відповідно до чинного законодавства субсидії з оплати житлово-комунальних послуг для жителів району, які мають індивідуальне опалення будуть надаватись на опалювальний період 2016-2017 роки, який визначено з 1 жовтня 2016 року до 30 квітня 2017 року.

Також на нараді обговорили організаційні питання відзначення Дня захисника України та вшанування ветеранів УПА.

Володимир Шутко доручив в.о. начальника відділу освіти тримати на контролі питання отримання учнями шкільних підручників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua