» Інформація » На оперативній нараді обговорили питання благоустрою району

На оперативній нараді обговорили питання благоустрою району

Автор: admin1 от 24-04-2017, 14:44
 (голосів: 0)

На оперативній нараді обговорили питання благоустрою району На оперативній нараді, яку сьогодні, 24 квітня, провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко йшлося про хід проведення благоустрою територій в населених пунктах в напрямку села Грушів, де в травні відбудеться масова проща з нагоди 30-ти річчя об`явлення Пречистої Діви Марії в місцевій капличці. 

Очільник району наголосив, що зроблено вже багато, але необхідно довести до ладу так звані малі архітектурні форми – паркани, а в разі потреби на місцях організувати допомогу старшим людям.

Начальник відділу культури і туризму Надія Козар інформувала, що 28 і 30 квітня в районі пройдуть заходи по вшануванню 70-х роковин операції «Вісла», а 29-30 квітня в районному народному домі відбудеться ІІ-й Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове Підгір'я» за участю юних музикантів з різних областей України. Захід проходитиме під егідою Міністерства культури України.

На оперативній нараді обговорили питання благоустрою району

На оперативній нараді обговорили питання благоустрою району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua