Сьогодні у пленарному режимі продовжила свою роботу 1 сесія Дрогобицької районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова ради Михайло Сікора. Депутати утворили дев'ять постійних комісій районної ради, затвердили їхній склад відповідно до поданих заяв та обрали голів постійних комісій.
Було також створено тимчасову комісію районної ради з підготовки проекту Регламенту районної ради VII скликання. Після розгляду питань у різному сесія завершила свою роботу.













