» Інформація » Перша сесія районної ради утворила постійні депутатські комісії

Перша сесія районної ради утворила постійні депутатські комісії

Автор: admin2 от 19-11-2015, 15:04
 (голосів: 0)

Перша сесія районної ради утворила постійні депутатські комісіїСьогодні у пленарному режимі продовжила свою роботу 1 сесія Дрогобицької районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова ради Михайло Сікора. Депутати утворили дев'ять постійних комісій районної ради, затвердили їхній склад відповідно до поданих заяв та обрали голів постійних комісій.

Було також створено тимчасову комісію районної ради з підготовки проекту Регламенту районної ради VII скликання. Після розгляду питань у різному сесія завершила свою роботу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua