» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка

Автор: admin1 от 12-10-2016, 14:05
 (голосів: 0)

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього ЛужкаВчора, 11 жовтня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко здійснив робочу поїздку до Долішнього Лужка, де в приміщені місцевої школи провів зустріч з мешканцями та активом села.

Під час розмови сільський голова Василь Котик та представники громади інформували керівника району про основні проблеми села.

В першу чергу це – виділення додаткових коштів на будівництво народного дому, яке на даний час триває та необхідність ремонту ділянки дороги від пам’ятника Тарасові Шевченку до села. Вчителі та працівники Долішньолужецької загальноосвітньої школи у зв’язку з похолоданням цікавились термінами початку опалювального сезону. Очільник району зустрівся з воїнами УПА та учасниками АТО та вислухавши кожного з них відповів на їх запитання.

Голова райдержадміністрації на місці ознайомився з виділенням земельних ділянок учасникам АТО, ходом робіт по будівництву народного дому, поспілкувався з працівниками  та оглянув стан благоустрою села.

Також Володимир Шутко виконав і приємну місію, привітавши секретаря сільської ради Любов Черхавську з ювілеєм та за багаторічну і сумлінну працю вручив їй грамоту райдержадміністрації.

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка 
Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка
Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка
Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Долішнього Лужка

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua