Вчора, 11 жовтня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко здійснив робочу поїздку до Долішнього Лужка, де в приміщені місцевої школи провів зустріч з мешканцями та активом села.
Під час розмови сільський голова Василь Котик та представники громади інформували керівника району про основні проблеми села.
В першу чергу це – виділення додаткових коштів на будівництво народного дому, яке на даний час триває та необхідність ремонту ділянки дороги від пам’ятника Тарасові Шевченку до села. Вчителі та працівники Долішньолужецької загальноосвітньої школи у зв’язку з похолоданням цікавились термінами початку опалювального сезону. Очільник району зустрівся з воїнами УПА та учасниками АТО та вислухавши кожного з них відповів на їх запитання.
Голова райдержадміністрації на місці ознайомився з виділенням земельних ділянок учасникам АТО, ходом робіт по будівництву народного дому, поспілкувався з працівниками та оглянув стан благоустрою села.
Також Володимир Шутко виконав і приємну місію, привітавши секретаря сільської ради Любов Черхавську з ювілеєм та за багаторічну і сумлінну працю вручив їй грамоту райдержадміністрації.













