Вчора заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник відвідав Долішній Лужок. Під час зустрічі з мешканцями традиційно обговорювалися питання життєдіяльності села та його перспективи розвитку. Йшлося про необхідність коштів з районного бюджету для перегляду проектно-кошторисної документації завершення будівництва сільського соціально-культурного центру, де планується розташувати сільську раду, народний дім, ФАП та бібліотеку.
Говорили учасники зустрічі про потребу в підсипці та грейдеруванні місцевої дороги.
Йшлося також про пошук інвестора, в якому дуже зацікавлений Долішній Лужок. Село готове надати земельну ділянку для розвитку агровиробництва або альтернативної енергетики.
Під час візиту Іван Мізерник оглянув приміщення місцевої школи, зокрема, умови навчання першокласників в НУШ.
В зустрічі взяли участь сільський голова Василь Котик та депутат районної ради Василь Комар.













