12 жовтня на біологічно-природничому факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка розпочала свою роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стан природних ресурсів, перспективи їх збереження та відновлення».
З вітальним словом до учасників конференції звернулись ректор ДДПУ Надія Скотна, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, декан біологічно-природничого факультету Світлана Волошанська, проректор з науково-педагогічної роботи Мирон Чернець.
Після чого прозвучали цікаві та змістовні доповіді науковців, медиків, екологів, зокрема доцента кафедри економіки підприємств міського господарства Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова Ігоря Мєдвєдєва, доцентів Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Мирона Цайтлера, Тараса Кавецького, Галини Клепач.
Робота науково-практичної конференції продовжилась засіданнями в тематичних секціях: охорона та раціональне використання природних ресурсів, моніторинг довкілля, медико - біологічні проблеми та забруднення навколишнього середовища, біологічна, географічна та екологічна освіта.
Міжнародна науково-практична конференція «Стан природних ресурсів, перспективи їх збереження та відновлення» завершила свою роботу ввечері, 13 жовтня підведенням підсумків.













