» Освіта » Відбулася спільна науково-практична конференція студентів та учнів «Дрогобиччина багатокультурна»

Відбулася спільна науково-практична конференція студентів та учнів «Дрогобиччина багатокультурна»

Автор: admin2 от 16-03-2017, 16:49
 (голосів: 0)

Відбулася спільна науково-практична конференція студентів та учнів «Дрогобиччина багатокультурна»На базі історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка відбулась науково-практична конференція на тему «Дрогобиччина багатокультурна» за участю викладачів та студентів факультету, вчителів історії та учнями одинадцятих класів навчальних закладів Дрогобицького району. Організаторами конференції стали деканат історичного факультету Леонід Тимошенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко.

Педагоги обмінялися досвідом краєзнавчої роботи, учні мали змогу відвідати краєзнавчий музей, помилуватися краєвидами Дрогобича і його околиць з міської ратуші. Студенти факультету з нагоди дня народження великого Кобзаря запропонували до уваги учасників конференції літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко в Україні та світі». 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua