На базі історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка відбулась науково-практична конференція на тему «Дрогобиччина багатокультурна» за участю викладачів та студентів факультету, вчителів історії та учнями одинадцятих класів навчальних закладів Дрогобицького району. Організаторами конференції стали деканат історичного факультету Леонід Тимошенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко.
Педагоги обмінялися досвідом краєзнавчої роботи, учні мали змогу відвідати краєзнавчий музей, помилуватися краєвидами Дрогобича і його околиць з міської ратуші. Студенти факультету з нагоди дня народження великого Кобзаря запропонували до уваги учасників конференції літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко в Україні та світі».













