» Інформація » Внесено зміни до бюджету Львівщини на 2016 рік

Внесено зміни до бюджету Львівщини на 2016 рік

Автор: admin2 от 25-10-2016, 14:43

Внесено зміни до бюджету Львівщини на 2016 рікСьогодні, 25 жовтня депутати Львівської обласної ради, зважаючи на перевиконання на 52 млн грн планових показників загального фонду обласного бюджету, внесли зміни до показників обласної скарбнички на 2016 рік та відповідно до обласних програм.

"Ми додали фінансовий ресурс у розмірі понад 25 млн грн на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров’я, освіти, львівського телебачення і ветеринарної медицини. Сьогодні ми також дивимось на перспективу наступного року і виділяємо ресурси на підготовку проектно-кошторисної документації у частині програм, які реалізовуватимуться у 2017 році. Перш за все, це енергозбереження для бюджетної сфери", - зазначив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Слід зазначити, що зміни внесено до Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015 – 2018 роки; Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг; Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області; Програми енергозбереження для бюджетної сфери на 2016 – 2010 роки; Програми "Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016 – 2020 роки"; Програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу на 2016 – 2020 роки; Програми профілактики та протидії злочинності у Львівській області "Безпечна Львівщина"; Програми соціально-економічного і культурного розвитку Львівської області на 2016 рік; Програми охорони навколишнього середовища на 2016 – 2020 роки.