Сьогодні, 26 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко по «гарячих слідах» зібрав нараду щодо вчорашньої події в Лішнянському лісництві.
Поблизу села Монастирець-Лішнянський громадський активіст Андрій Сливка, їдучи на авто помітив зрізані дерева, що лежали на дорозі. Тракторист, що їх привозив, на вимогу надати документи на вирубку та виклику поліції, покинув місце події.
Тому на нараду були запрошені головний лісничий ДП «Дрогобицький лісгосп» Василь Кінаш, громадський активіст Андрій Сливка, представники засобів масової інформації.
Василь Кінаш надав дозвільні документи на проведення суцільно-санітарні рубки в кварталі 63, виділ 1 та 4 Лішнянського лісництва та інформував, що з трактористом проведена профілактична бесіда, його попереджено.
Також головний лісничий повідомив, що вся інформація про місця проведення рубок та перелік ділянок на яких проводяться суцільно-санітарні рубки розміщена у вільному доступі на сайті державного підприємства «Дрогобицький лісгосп» http://forest.drohobych.net
Очільник району ініціював проведення спільного інспектування завантаження деревини та запропонував лісгоспу більше інформувати населення щодо робіт, пов’язаних з рубкою лісу.













