В суботу, 2 квітня, працівники Дрогобицького лісгоспу спільно із активістами Дрогобиччини в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» провели доповнення лісових культур в кварталі 50 виділ 8.1 Гаївського лісництва, створених в 2014 році на честь «Героїв Майдану».
Головний лісничий ДП «Дрогобицький лісгосп» Василь Кінаш провів присутнім короткий інструктаж, як правильно, на яку глибину потрібно висаджувати саджанц. Після почутих рекомендацій учасники акції розділились на групи і взялися до роботи.
За три години ділянка, розміром в півтора гектара, вже була засаджена. Учасниками акції було висаджено понад шість тисяч молодих дерев дуба, ялиці та модрини. До роботи долучилось понад тридцять чоловік та й погода сприяла плідній праці. Всі учасники з ентузіазмом поставились до роботи та проявили бажання і в майбутньому долучатись до подібних справ.













