Доповідали з цього питання головний спеціаліст з питань моброботи Валерій Овчаренко та військовий комісар Віктор Попов. Зазначалося, що Дрогобиччина не пасе задніх на обласному тлі. Але, разом з тим, існують проблеми. Віктор Попов назвав основні показники та висловив зауваження до окремих сільських рад, які не забезпечують належним чином оповіщення призовників, ведення військового обліку, а то й цілком усунулися від цієї надважливої справи. За словами військового комісара таких небагато, але з ними буде дуже серйозна розмова як на рівні військкомату, так і правоохоронних органів.
Керівник апарату Руслан Щерба продовжив тему, наголосивши, що не міг не виступити. Йому, як бійцю добровольчого батальйону болить байдуже ставлення деяких людей, а особливо посадовців, наділених державними функціями, до питання захисту та оборони своєї держави. “В країні йде війна і нам зарано розслаблятися. Потрібно мати совість та чисте сумління перед своїм народом, тими хлопцями, які нині знаходяться на передовій, та перед пам'яттю тих, хто віддав своє життя за нас з вами,” - звернувся до присутніх Руслан Щерба.













