» Інформація » Одним з питань Колегії райдержадміністрації був стан осіннього призову на строкову військову службу

Одним з питань Колегії райдержадміністрації був стан осіннього призову на строкову військову службу

Автор: admin2 от 28-10-2016, 15:57
 (голосів: 0)

Одним з питань Колегії райдержадміністрації був стан осіннього призову на строкову військову службуДоповідали з цього питання головний спеціаліст з питань моброботи Валерій Овчаренко та військовий комісар Віктор Попов. Зазначалося, що Дрогобиччина не пасе задніх на обласному тлі. Але, разом з тим, існують проблеми. Віктор Попов назвав основні показники та висловив зауваження до окремих сільських рад, які не забезпечують належним чином оповіщення призовників, ведення військового обліку, а то й цілком усунулися від цієї надважливої справи. За словами військового комісара таких небагато, але з ними буде дуже серйозна розмова як на рівні військкомату, так і правоохоронних органів.

Керівник апарату Руслан Щерба продовжив тему, наголосивши, що не міг не виступити. Йому, як бійцю добровольчого батальйону болить байдуже ставлення деяких людей, а особливо посадовців, наділених державними функціями, до питання захисту та оборони своєї держави. “В країні йде війна і нам зарано розслаблятися. Потрібно мати совість та чисте сумління перед своїм народом, тими хлопцями, які нині знаходяться на передовій, та перед пам'яттю тих, хто віддав своє життя за нас з вами,” - звернувся до присутніх Руслан Щерба.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua