Голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь у нараді працівників культури району, приуроченій до професійного свята. Вітаючи присутніх з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, очільник району подякував культурній спільноті Дрогобиччини за гідну презентацію нашого краю за його межами і на рідних теренах, побажав нових творчих злетів, натхнення до улюбленої праці, мирного неба. Голова райдержадміністрації вручив грамоти кращим працівникам, закладів культури, бібліотек, керівникам творчих колективів.
Працівників культури також привітали керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба та начальник відділу культури і туризму Надія Козар.
Відбувся святковий концерт ансамблю народних інструментів “Барви Карпат”.













