» Інформація » Район ліквідовує наслідки стихії

Район ліквідовує наслідки стихії

Автор: admin2 от 14-11-2016, 10:50
 (голосів: 0)

Район ліквідовує наслідки стихіїСьогодні вранці голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Керівники структурних підрозділів та служб доповіли про ситуацію в населених пунктах району та хід робіт щодо ліквідації стихії. Найбільша увага була звернута на стан доріг та електропостачання.

Про найбільш проблемні ситуації інформували заступники голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та Іван Мізерник.

Начальник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський повідомив, що протягом минулої доби на дорогах району працювала спеціальна техніка Райавтодору, були також залучені технічні засоби лісових господарств, підприємця Михайла Столяра, сільськогосподарських підприємств “Баркому”, МХП та Волощанського господарства, та інших. Активну допомогу в розчистці доріг надавали підрозділи МНС, зокрема, Другий спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Станом на ранок без електропостачання залишалося 5 сіл. Працюють ремонтні бригади Дрогобицького та Бориславського РЕМів.

Начальник відділу освіти Іван Стецко інформував про те, що навчальний процес в районі не зупинений, директорам навчальних закладів рекомендовано діяти відповідно до ситуації, яка склалася в селах.

Головний лікар ДРТМО Олександр Слабий повідомив, що заклади охорони здоров'я працюють в звичному режимі. Існує проблема з доїздом медиків до хворих у гірській частині району, зокрема, в районі Підбужа.

Володимир Шутко дав задання дорожникам терміново скерувати техніку в гірську частину району та в напрямку Ступниці для забезпечення сполучення з усіма населеними пунктами..

Голова райдержадміністрації доручив сільським, селищним головам доповісти про наявність запасу пального та стан укладення угод з підприємствами та господарствами на місцях щодо залучення їхньої техніки для розчистки місцевих доріг. Управління водного господарства має також подати звіт про наявність справної техніки та про готовність до можливого паводку.

Комісія прийняла рішення про додаткове виділення пального для підрозділів МНС, водного господарства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua