11 січня оперативну нараду в райдержадміністрації провів перший заступник голови РДА Володимир Шутко (голова РДА Максим Лісогор перебуває у відпустці).
На нараді було підбито підсумки життєдіяльності району протягом Різдвяних святкувань. Зокрема, йшлося про ситуацію у бюджетній сфері. В.о. керівника відділу освіти Ярослав Куцик повідомив, що на час зимових канікул у навчальних закладах підтримується режим енергоощадності. Він також інформував про те, як провели Різдво у районі школярі з Луганщини.
Головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук зазначив, що заклади охорони здоров'я району працювали у звичному режимі, на щастя, надзвичайних ситуацій зафіксовано не було.
Про організацію Різдвяних святкувань у населених пунктах району та початок традиційного огляду конкурсу “Колядує Франкове Підгір'я” розповів керівник відділу освіти та туризму Осип Марущак.
Керівник відділу економіки Ярослава Ковтик доповіла про підготовку зведеної інформації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2015 році та проекту відповідної програми на цей рік. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення керівникам структурних підрозділів підготувати обґрунтовані пропозиції до проекту Програми.













