14 листопада в Старому Кропивник відбулося одразу дві важливі події, які приурочили до храмового свята. Після святкового богослужіння в місцевому храмі громада села та гості, незважаючи на складні погодні умови, чисельно зібралися на відкриття та освячення пам'ятного знака Небесній сотні, спорудженого за кошти громади та місцевих підприємців-меценатів.
Цього ж дня в гірському селі відбувся ще один урочистий довгоочікуваний захід - відкриття сільського народного дому, спорудженого за кошти місцевого бюджету. Подякував односельцям та привітав їх з нагоди завершення будівництва осередку культури села Старокропивницький сільський голова Ігор Гандзій. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко висловив слова вдячності Старокропивницькій владі, мешканцям, підприємцям за їхню активну позицію, за ті великі добрі справи, які вони роблять для свого села. Володимир Шутко вручив почесні грамоти обласної та районної державних адміністрацій всім, причетним до цієї події.
Привітали присутніх керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, начальник відділу культури і туризму Надія Козар.
Після урочистостей відбувся концерт сільської самодіяльності та святкове частування для громади.













