Перед пам'ятником, спорудженим на згадку про події Помаранчевої революції, з висоти якого нас благословляє Архистратиг Михаїл, зібрався актив району, небайдужі громадяни. Ведучий, директор районного народного дому Іван Сех на фоні Реквієму Майдану поіменно згадав Героїв Небесної сотні з Дрогобиччини: Олега Ушневича, Йосипа Шілінга, Богдана Вайди.
Разом з капеланом районної влади о.Михайлом Коліщаком присутні помолилися за душі Героїв Революції Гідності та всіх загиблих українських героїв. “Це дуже символічно,- сказав о. Михайло,- що першими на Майдані загинули за свободу вірменин Сергій Нігоян, білорус Михайло Жизневський, а згодом — українці Роман Сеник, Юрій Вербицький разом із сотнею інших мужніх синів та дочок України. Адже гідність і свобода - це чесноти, даровані Богом кожній людині.” Отець-капелан наголосив, що нині ми не маємо права нарікати, розчаровуватись, адже побудова держави — то складний і довгий процес. Мусимо бути єдиними, сильними в пам'ять про мужніх наших героїв сьогодення.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко повернувся спогадами у дні Революції Гідності та зі сльозами на очах згадав одного з наших земляків Олега Ушневича, з яким довелося стояти поруч на Майдані. Володимир Шутко сказав, що ми нині не повинні забути цих героїв, зрадити їхню пам'ять. Про це зобов'язані пам'ятати громадяни, про це не має права забути влада на місцях, яка очолили Дрогобиччину після Євромайдану.
Виконувач обов'язків голови районної ради Михайло Гук також побажав усім єдності, далекоглядності та мудрості, щоб, тим хто ненавидить Україну, не було місця в Українському парламенті, щоб ми завжди пам'ятали про тих, хто віддав своє життя за Україну, і хто продовжує боронити її суверенітет на східних кордонах.
До глибини душі вразили присутніх своїм співом юні солістки з Довгого Гірського та Брониці.
Пам'ять про наших мужніх хлопців живе в людських серцях. Серед нас є ті, хто без пафосу, щиро бережуть її. До таких людей належить і дрогобичанка п.Оля Швадчак, яка вже не вперше приносить живі квіти до банеру Небесній сотні на адмінбудинку районної влади.
Також сьогодні вранці на честь Дня Гідності та Свободи працівники райдержадміністрації запалили лампадки перед портретами Героїв України та перед стендом Небесної сотні, виготовленим з ініціативи голови райдержадміністрації Володимира Шутка.













