» Інформація » Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні

Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні

Автор: admin2 от 20-02-2018, 16:32
 (голосів: 0)

Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотніСьогодні біля Колони Свободи зібралися священики, представники районної влади, депутати, сільські, селищні голови, мешканці. Традиційно під звуки реквієму Майдану “Плине кача” ведучий, директор районного народного дому Іван Сех назвав імена наших земляків — героїв України, героїв Небесної сотні Богдана Вайди, Олега Ушневича, Йосипа Шілінга.

Капелан районної влади о. Михайло Коліщак відслужив панахиду за загиблими героями та у своєму зверненні до учасників віча сказав: “Сьогодні, через чотири роки після Майдану, ми перед лицем наших хлопців, які не думаючи про смерть, разом повстали за нашу з вами свободу, повинні бути єдині. Ми немов перенеслися на сто років назад, коли, отримавши шанс, з різних причин втратили свою державу. Тепер ми не маємо права цього допустити. Маємо бути гідні, зберігати гідність своєї держави, нашого ближнього. Хай Господь прийме до свого царства наших мужніх героїв, а нам дасть сили в боротьбі, щоб ми не зламались, щоб були сильні у нашій великій справі — будівництві своєї держави”.

Перші особи району поклали квіти від часників віча до Колони Свободи.

Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотніГолова районної ради Михайло Сікора закликав присутніх завжди пам'ятати про той великий подвиг героїв Небесної сотні, героїв АТО, який вони здійснили задля України та висловив жаль, що досі не покарані ті, хто вчинив той страшний злочин на Київському Майдані чотири роки тому.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко сказав: “Чотири роки — термін ніби невеликий, але за цей час відбулося багато доленосних подій, які змінили Україну. Щодня, йдучи на роботу, проходжу повз банер Небесної сотні на нашому будинку, вдивляюся в їхні очі і перед їхньою пам'яттю розумію, що зобов'язаний чесно і відповідально виконувати свої обов'язки, постійно нагадую про це своїм колегам. Ми повинні усвідомити — війна не закінчилася, наш ворог все робить для того, щоб знищити нашу країну, як не ззовні, то зсередини. Тому ми зобов'язані боротися, вірити, гідно працювати, розвивати свою державу. Перемога буде за нами! Слава Україні!”

Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотніСвоїми спогадами про Майдан Гідності, про участь в АТО поділився доброволець АТО, боєць УДА, побратим Богдана Вайди по Революції гідності Володимир Мельник.

Зворушливим та наскрізь пронизаним щирою любов'ю до України, до її захисників був виступ відомого художника, учасника Майдану, волонтера Левка Скопа. Він зауважив, що ту велику любов йому залишили у спадок його рідні, репресовані комуністичним режимом. А після Революції Гідності його родина збільшилася завдяки справжнім друзям, однодумцям. І сьогодні він вважає обов'язком свого життя допомагати нашим захисникам, бути у вирі тих подій, свято вірячи в нашу перемогу.

Депутат районної ради Руслан Цеслів прочитав учасникам скорботного віча поезію свого товариша, учасника Революції Гідності, учасника АТО Андрія Поясника, який нещодавно через хворобу відійшов від нас у кращий світ.

Працівники районного народного дому Ліля Щур та Мар'ян Харів виконали зворушливу пісню, присвячену українським захисникам.

Завершилося віче-реквієм спільним виконанням Державного Гімну України.

Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
Скорботним віче Дрогобиччина вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua