» Інформація » Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

Автор: admin2 от 20-02-2017, 16:00
 (голосів: 0)

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотніСвященики, влада району, чисельна громада зібралися, щоб згадати про події трирічної давності, які назавжди змінили нас і нашу державу.

Після спільного виконання Державного Гімну України над площею залунали звуки реквієму Майдану Гідності “Плине кача”. Ведучий, директор районного народного дому Іван Сех зачитав прізвища Героїв Небесної сотні Богдана Вайди, Олега Ушневича, Йосипа Шілінга, а також 27-ми загиблих та померлих від ран українських воїнів — вихідців з Дрогобиччини, які боронили Україну на її східному кордоні.

Священики о.Михайло Коліщак та о.Михайло Гаврилів відслужили панахиду за загиблими та у своїх промовах наголосили, що в пам'ять про новітніх Українських героїв не маємо права піддаватися розчаруванню, сумнівам та вважати, що все пропало. Бо їхня жертва не може бути даремною, вони загинули, щоб ми жили, були активними громадянами, а не сторонніми спостерігачами стрімких змін сьогодення.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, звертаючись до присутніх від райдержадміністрації та районної ради, закликав шанувати пам'ять наших героїв своєю щоденною чесною працею задля вільної, сильної, соборної України, за яку вони віддали свої молоді життя.

Завершилося віче глибокою та надзвичайно виразною і проникливою композицією “Скорботний вік” у виконанні творчого колективу школярів з Довгого Гірського (художній керівник Ірина Яворська). Постановка вразила та схвилювала учасників віча, викликала сльози на очах навіть у владних мужів.

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Сьогодні біля Колони Свободи відбулося віче-реквієм пам'яті Героїв Небесної сотні



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua