3 березня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду з питань розвитку спорту в районі. У нараді взяли участь керівник підрозділу райдержадміністрації з питань молоді і спорту Олег Войтечко, керівник ФСТ “Колос” Юрій Кулинич, директор ДЮСШ “Явір” Марія Федик.
Олег Войтечко розповів, що створена комісія з перевірки роботи тренерів та фахівців минулого тижня здійснила поїздки з метою перевірки спортивної роботи в районі. “Патріотичне виховання молоді — це одне з найважливіших завдань в цей непростий для держави час”, - сказав Іван Мізерник, він підтримав ідею проведення змагань допризовного чотириборства разом з солдатами військової частини А1108.
На нараді також розглядалися організаційні питання участі в обласних змаганнях команд різних вікових категорій з футзалу, що відбудуться в березні місяці.













