» Інформація » На Дрогобиччині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

На Дрогобиччині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Автор: admin1 от 14-12-2016, 17:01
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕССьогодні, 14 грудня, в День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС «Захист» Василь Шевчук та представники громадськості поклали квіти до меморіального знаку біля пожежної частини. Володимир Шутко та Василь Шевчук наголосили, що ми не маємо права забувати про ту страшну трагедію, яка сталася 30 років тому.

На обліку в Дрогобицькому районі знаходиться 117 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них 70 ліквідаторів. За поточний рік їм виплачено компенсацій та допомог за рахунок коштів державного бюджету на суму 225,2 тис. грн., а за рахунок коштів районного бюджету надано  грошову допомогу в сумі 58,5 тис. грн.

На Дрогобиччині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua