В райдержадміністрації 21 грудня проведено засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Розглядалося питання вивільнення працівників під час реорганізації структури управління Держпродспоживслужби в Дрогобицькому районі. Керівника управління Держпродспоживслужби в Дрогобицькому районі Володимира Біласа попереджено про необхідність провести з працівниками, які вивільняються, широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо порядку їх вивільнення, подальшої можливості взяття їх на облік центром зайнятості. Також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань відповідно до трудового законодавства.













