В Дрогобицькій райдержадміністрації, сьогодні, 12 квітня, відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
Розглядалося питання вивільнення працівників відділом освіти Дрогобицької райдержадміністрації, у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці . Начальника відділу освіти Івана Стецка попереджено про необхідність вжиття, відповідно до чинного законодавства, заходів спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників, а також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань відповідно до трудового законодавства.













