Сьогодні, 4 січня, напередодні Різдва Христового, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, владика Ярослав Приріз разом з капеланом районної влади о. Михайлом Коліщаком привітали з цим величним святом керівників району – голову райдержадміністрації Володимира Шутка та голову районної ради Михайла Сікору.
Владика зазначив, що для кожного вірянина сутність Різдва є ствердженням правдивої віри та світлої радості, очищенням душі. З цією подією до наших осель входить добро і радість, любов і надія. Новонароджене Дитятко Христос спонукає людину до християнського життя. Переживаючи різдвяну мить, ми духовно радіємо, бо Христос рождається – і небо приклоняється до землі, Христос рождається – і земля підноситься до неба, Христос рождається – і світ віднаходить надію, Христос рождається – і ми спасаємося благодаттю Божою.
«Нехай Новонароджений Христос благословить Вас своїми благодатями і щедротами на весь 2017 рік Божий, міцного здоров’я, внутрішнього миру та Господнього благословення», - побажав владика Ярослав Приріз.
В свою чергу очільники району подякували єпископу за вітання та духовну підтримку, побажали йому доброго здоров'я і всякого благополуччя в служінні на благо Святої Церкви, українського народу та нашої України.













