» Інформація » Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святами

Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святами

Автор: admin1 от 28-12-2018, 11:18
 (голосів: 0)

Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святамиНапередодні Нового року та Різдвяних свят до райдержадміністрації завітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз. Він благословив колектив і керівництво РДА, вручив голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу ювілейну ікону Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Центральною постаттю на ній є Пресвята Богородиця як Оранта і Покров, яка є Молитовною Заступницею і Покровителькою Христової Церкви, в тому числі й місцевої Церкви – Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.

Вітаючи присутніх владика Ярослав Приріз сказав: «Нехай світло різдвяної зорі освітлює шлях українського народу до Господа, який є Царем миру, дорогою правди і життя. Бажаю всім радісного Різдва та благословенного Нового року!».

Андрій Шевкенич подякував за щирі слова вітання.

Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святами

Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святами

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua