Напередодні Нового року та Різдвяних свят до райдержадміністрації завітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз. Він благословив колектив і керівництво РДА, вручив голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу ювілейну ікону Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Центральною постаттю на ній є Пресвята Богородиця як Оранта і Покров, яка є Молитовною Заступницею і Покровителькою Христової Церкви, в тому числі й місцевої Церкви – Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.
Вітаючи присутніх владика Ярослав Приріз сказав: «Нехай світло різдвяної зорі освітлює шлях українського народу до Господа, який є Царем миру, дорогою правди і життя. Бажаю всім радісного Різдва та благословенного Нового року!».
Андрій Шевкенич подякував за щирі слова вітання.













