Сьогодні, 28 грудня з Різдвяним привітанням у супроводі отця-капелана Михайла Коліщака до районної державної адміністрації та районної ради завітав владика Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ єпископ Ярослав Приріз.
У своєму зверненні до працівників владика Ярослав сказав, що Церква у цей непростий для України час постійно молиться за нашу державу, її захисників та український народ. Єпископ побажав працівникам райдержадміністрації та районної ради успіхів, відповідальної праці та Божого благословення у служінні на користь громади району.
Зі словами подяки до владики Ярослава звернулися голова районної ради Андрій Шевкенич та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Вони зазначили, що нині, коли в державі завершується адміністративна реформа і на органи влади району чекають кардинальні зміни, кожному працівникові важливо почути щирі слова підтримки від духовного наставника.













