Перша у новому році зустріч відбулася в с.Воля Якубова. В місцевому народному домі чисельно зібралися жителі та актив села. Протягом усієї зустрічі розмова точилася навколо роботи громадського транспорту. Жителі з обуренням говорили про неналежну якість перевезень, про низьку культуру водіїв, і звичайно ж, про підвищення ціни.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко повідомив про рішення, прийняте на вчорашньому громадському обговоренні тарифів на пасажирські перевезення, відповідно до якого перевізників зобов'язали повернутися до старих цін та до 1 лютого погодити з органами місцевого самоврядування і громадами подальшу вартість стосовно кожного маршруту.
Йшлося у Волі Якубовій і про необхідність ремонту місцевої дороги. Голова райдержадміністрації запевнив, що при першій можливості в цьому році спільними зусиллями ситуацію поправлять.
В зустрічі з мешканцями Волі Якубової взяв участь начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо.













