Жителі чисельно зібралися в залі місцевої школи, щоб обговорити з очільником району проблемні питання села. Нижньогаївський сільський голова Василь Василенко та учасники зустрічі найбільше скарг мали на роботу громадського транспорту та стан місцевих доріг. Йшлося також про стан електропостачання населеного пункту. Після спілкування з жителями голова райдержадміністрації оглянув відремонтовану котельню школи (було проведено заміну котлів та ремонт системи опалення), оглянув новозбудований спортивно тренажерний майданчик та інші об'єкти села. У зустрічі в Нижніх Гаях взяв також участь головний лікар ДРТМО Олександр Слабий.













