» Інформація » Сьогодні тема тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині мала своє продовження

Сьогодні тема тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині мала своє продовження

Автор: admin2 от 25-01-2017, 12:36
 (голосів: 0)

Сьогодні тема тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині мала своє продовженняСьогодні вранці перипетії навколо цін на пасажирському транспорті на окремих маршрутах розгорілися з новою силою. Деякі перевізники, всупереч рішенню вчорашніх громадських слухань, не повернулися до попередньої ціни, а після протестів мешканців деякі водії взагалі відмовилися везти пасажирів.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко знову зібрав перевізників та нагадав їм про вчорашню домовленість. Володимир Шутко попередив керівників транспортних підприємств — якщо вони й надалі поводитимуться себе зухвало, райдержадміністрація буде змушена діяти радикально. Очільник району наголосив, якщо перевізники не виконають рішення вчорашніх слухань, на підставі скарг громадян райдержадміністрація розриватиме договори з несумлінними перевізниками. Натомість буде працювати з тими, хто діє у правовому полі, належно виконує взяті на себе зобов'язання, має порозуміння з органами місцевого самоврядування і громадами.

Сьогодні тема тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині мала своє продовження

Сьогодні тема тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині мала своє продовження
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua