Як уже повідомлялося, вчора, 11 жовтня відбулася нарада із сільськими, селищними головами, яку провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Серед інших розглядалося питання тарифів на пасажирські перевезення, оскільки місцеві перевізники попередили райдержадміністрацію про майбутнє підняття цін.
На нараду були також запрошені перевізники. Андрій Шевкенич зазначив, що райдержадміністрація відповідно до чинного законодавства не має права встановлювати чи регулювати ціни на перевезення. Оскільки це питання знаходиться в соціальній площині, голова райдержадміністрації зобов'язав перевізників для прийняття узгодженого рішення зустрітися з органами місцевого самоврядування та громадами на тих напрямках, які вони обслуговують, та викласти свої аргументовані розрахунками пропозиції.













