» Інформація » У Мінприроди обговорили Національну стратегію поводження з відходами

У Мінприроди обговорили Національну стратегію поводження з відходами

Автор: admin1 от 27-01-2017, 09:28
 (голосів: 0)

У Мінприроди обговорили Національну стратегію поводження з відходамиУ середу, 25 січня, у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося засідання "круглого столу" щодо обговорення Національної стратегії поводження з відходами. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.
Участь у засіданні взяв заступник Міністр екології та природних ресурсів Віктор Вакараш та представники департаментів екології та природних ресурсів облдержадміністрацій, екологічних громадських організацій, науковців та фахівців у сфері поводження з відходами.
У рамках "круглого столу" учасники обговорили Національну стратегію поводження з відходами – документ, який покликаний визначити основні напрямки, керівні принципи та критерії прийняття рішень, спрямованих на врегулювання проблемних питань у сфері поводження з відходами.
За результатами засідання напрацюють законодавчі акти для вирішення застарілих проблем у сфері поводження з відходами та створення реальні передумови для перетворення сфери поводження з відходами в інвестиційну привабливу галузь.

Довідково:

Національна стратегія поводження з відходами розроблена в рамках підписаного Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні ефективної сучасної системи поводження з відходами, який Мінприроди підписало разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua