» Інформація » Триває робота з напрацювання нормативно-правової бази, яка регулюватиме сферу управління відходами

Триває робота з напрацювання нормативно-правової бази, яка регулюватиме сферу управління відходами

Автор: admin1 от 23-02-2018, 10:31
 (голосів: 0)

Триває робота з напрацювання нормативно-правової бази, яка регулюватиме сферу управління відходамиТриває робота над підготовкою національного та регіональних планів і нової законодавчої бази, що дозволить втілити на практиці доктрини Національної стратегії управління відходами, яку було ухвалено Урядом у 2017 році.
Стратегія сформувала нову державну політику вирішення проблем з відходами. Станом на сьогодні триває робота над підготовкою національного та регіональних планів щодо практичної реалізації Стратегії.
Крім того, у Мінприроди триває робота з напрацювання нової нормативно-правової бази, яка регулюватиме сферу управління відходами.
Нагадаємо, у 2017 році Уряд схвалив Національну стратегію управління відходами, яка запроваджує в Україні європейські принципи поводження із усіма видами відходів: твердими побутовими, промисловими, будівельними, небезпечними, відходами сільського господарства тощо.
Нова Стратегія передбачає запровадження принципів циклічної економіки та розширеної відповідальності виробника, які мають заохотити бізнес до мінімізації утворення відходів та зацікавленості в їх переробці, а також Стратегією передбачено впровадження п’ятиступеневої ієрархії поводження з відходами, яка працює в Європейському Союзі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua