Обговорюючи нагальні проблемні питання під час чергової оперативної наради, голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав низку завдань та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.
Керівникові відділу економіки, промисловості, інвестицій та торгівлі Ярославі Ковтик — доповісти про причини зниження рейтингових показників району за попередній місяць на тлі області.
Керівнику управління агропромислового розвитку Зеновію Кебзі — підготувати інформацію про стан використання ріллі в районі та про ситуацію щодо боротьби з борщівником.
Зосередити увагу на переході навчальних закладів на альтернативні види палива та на оптимізації мережі освіти в районі на підставі зваженого та об'єктивного підходу до цього питання доручено в.о. керівника відділу освіти Івану Стецку.
Керівник відділу з питань цивільного захисту населення Андрій Ванівський отримав завдання налагодити координацію роботи з енергетичними службами для невідкладного інформування керівництва району про аварійні ситуації на районних енергетичних мережах.
Йшлося також про остаточні терміни забезпечення організованого вивозу твердих побутових відходів на території тих сільських рад, які досі не уклали угоди з відповідними підприємствами-операторами.
Говорилося також про стан виділення земельних ділянок для учасників АТО, про організаційні питання реалізації мікропроектів, організацію функціонування містобудівного кадастру.
Голова райдержадміністрації під час наради позитивно відзначив роботу районного Центру надання адміністративних послуг.













