Сьогодні, 13 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко провів понеділкову нараду з керівниками відділів та управлінь.
Начальник фінансового управління Віталій Перхун інформував про результати наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з очільниками райдержадміністрацій та місцевих рад області, що відбулася в п'ятницю, 10 лютого. Зокрема тих питань, що стосувалось бюджету, інвентаризації земель, оптимізації навчальних закладів, фінансів.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський повідомив про підготовку до комплексної перевірки всіх підрозділів та служб району в розрізі можливого виникнення надзвичайної ситуації.
Начальник відділу освіти Іван Стецко доповів про роботу, яка ведеться в навчальних закладах району щодо впорядкування чисельності технічних працівників. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ярослава Ковтик зауважила, що сільські та селищні ради недостатньо активно проводять закупівлі через систему «Prozzorro».
На нараді також обговорювалися питання облаштування дитячого садочка в селі Дорожів та інші робочі питання.













